A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rusko - Diskuze

Původní dotaz

Vízum

29.03.2011 21:44:25 | Zuzka123
Zuzka123
Plánujeme individuálne cestu na 4 dni do Petrohradu (Sant Peterburg). Hotel som zarezervovala cez booking.com, letenky plánujem kúpiť cez internet.
Aké máte skúsenosti s vybavovaním víz do Ruska? Je výhodnejšie, hoci drahšie cez CK, alebo je jednoduché vybaviť víza cez ambasádu? Potrebujem aj pozvanie, alebo netreba. Na oficiálnej stránke ruskej federácie sa pozvanie na turistické víza nespomína, je potrebný voucher. Stačí mi rezervácia hotela a letenky, alebo toto vízum dostanem len na zájazd organizovaný CK? Na oficiálnej stránke je uvedená cena turistického víza 35 eur, CK chcú 90 eur a za pozývací list 30 eur.
Potrebujem vedieť, či musím mať pozývací list na turistické víza, alebo nie. Ďakujem.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.01.2012 14:26:34 62.168.45.***
Re: Vízum  

Mám stejná razítka a problém nebyl ;)

• Anonym (8)
  • Anonym (9)
tomi 04.01.2012 18:40:14
Vízum  

Plánujeme cestu do Petrohradu. Z minulé dovolené z výletů máme v pase razítka z Izraele a Jordánska. Mohl by být problém? Děkuji za info.

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
Ricardo
11.05.2011 08:26:06 81.19.47.***
Re: Vízum  

Ahoj. Riesim teraz nieco podobne - chceme ist autom a pokracovat dalej po 2 dennej zastavke v Petrohrade do Finska. Podla mojich info potrebujes tzv. Tourist Voucher, ktory sa da vybavit asi najlacnejsie tu: http://www.expresstorussia.com/russian_visas.html a kedze tam idete na viac ako 72 hodin tak este potrebujes ako som pochopil viza zaregistrovat... samozrejme za dalsi poplatok = spolu teda 45 EUR! Nebudem sa radsej vyjadrovat k tymto byrokratickym praktikam...

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Zuzka123 29.03.2011 22:44:25
Vízum  

Plánujeme individuálne cestu na 4 dni do Petrohradu (Sant Peterburg). Hotel som zarezervovala cez booking.com, letenky plánujem kúpiť cez internet.
Aké máte skúsenosti s vybavovaním víz do Ruska? Je výhodnejšie, hoci drahšie cez CK, alebo je jednoduché vybaviť víza cez ambasádu? Potrebujem aj pozvanie, alebo netreba. Na oficiálnej stránke ruskej federácie sa pozvanie na turistické víza nespomína, je potrebný voucher. Stačí mi rezervácia hotela a letenky, alebo toto vízum dostanem len na zájazd organizovaný CK? Na oficiálnej stránke je uvedená cena turistického víza 35 eur, CK chcú 90 eur a za pozývací list 30 eur.
Potrebujem vedieť, či musím mať pozývací list na turistické víza, alebo nie. Ďakujem.

• Anonym (6)
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu