A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Rusko - Diskuze

Původní dotaz

Vízum do Ruska

| NiKoL_V
NiKoL_V
Máte někdo zkušenosti s cestováním do Ruska? Chtěla bych si už teď zabookovat letenku na srpen, ale mám trochu obavy, kvůli vízu (info mám zjištěné). Dočetla jsem se, že je možné, že mi vízum vůbec neudělí. Tak teď nevím, jestli to risknout a koupit letenky, když o vízum budu moct žádat až 3 měsíce před odletem. Co myslíte? Je vážně možné vízum nezískat?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
-dana- 02.02.2019 14:30
Re: Vízum do Ruska 

Ahoj, tiez mam rezervovanu letenku na leto a vizum budem ziadat neskor. Neviem, este ake, lebo turisticke je len na max. 30 dni a ja planujem mesiac a pol. Nemate nahodou niekto skusenosti s privatnym vizom?
Ja som uz v Rusku bola 2x na turist vizum a bez problemov.

Neregistrovaný uživatel
29.01.2019 15:33 89.233.158.***
Jana Bratanová 

Zdravím, jen pro ty co by měli stejnou otázku, tak jsme si dělali vízum v http://rusko-viza.cz/ a trvalo to rychle, a myslím si že v takových agenturách vám to udělí vždy

Neregistrovaný uživatel
04.01.2019 15:26 158.255.26.***
Re: Vízum do Ruska 

My sme ho získali bez problémov. Vôbec sme nad takouto možnosťou neuvažovali.
Ak ste "normálni" ľudia a nemali v Rusku nikdy problémy, myslím si, že sa vôbec nemusíš báť.

NiKoL_V 03.01.2019 20:43
Vízum do Ruska 

Máte někdo zkušenosti s cestováním do Ruska? Chtěla bych si už teď zabookovat letenku na srpen, ale mám trochu obavy, kvůli vízu (info mám zjištěné). Dočetla jsem se, že je možné, že mi vízum vůbec neudělí. Tak teď nevím, jestli to risknout a koupit letenky, když o vízum budu moct žádat až 3 měsíce před odletem. Co myslíte? Je vážně možné vízum nezískat?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu